![cover photo, Δεν διατίθεται αυτόματο εναλλακτικό κείμενο.](https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44693900_10155734405350373_4171038484280115200_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&oh=3bcbb47b496a198cea9042068aa83f57&oe=5C8704B4)
Και φέτος το Vespa Charity Ride 2018 είναι εδώ! Στις 09 Δεκεμβρίου πάμε βόλτα για καλό σκοπό!
Ο φορέας στον οποίο θα δοθούν τα χρήματα που θα συγκεντρωθούν φέτος πανελλαδικά, είναι η Ελληνική Εταιρία Προστασίας & Αποκαταστάσεως Αναπήρων Προσώπων-ΕΛΕΠΑΠ.
Για το Charity ride του Heraklion vespa club, η ημερομηνία λήξης υποβολής συμμετοχών είναι η 16η Νοεμβρίου. Προτείνεται όμως, να έρθετε στον καφέ στις 14-11-2018, όπου ανακοινωθεί. Σε αντίθετη περίπτωση, συνεννόηση μόνο με μήνυμα.
Για το Charity ride του Heraklion vespa club, η ημερομηνία λήξης υποβολής συμμετοχών είναι η 16η Νοεμβρίου. Προτείνεται όμως, να έρθετε στον καφέ στις 14-11-2018, όπου ανακοινωθεί. Σε αντίθετη περίπτωση, συνεννόηση μόνο με μήνυμα.
Η συμμετοχή στο Charity Ride κοστίζει 15€ ανά scooter, και περιλαμβάνει ένα banner και ένα αυτοκόλλητο.
Βόλτα με νόημα και σκοπό!